≫

Katastrofalna greška golmana Votforda: Obamejang "izblokirao" ispucavanje Fostera za najčudniji gol ove sezone u Premijerligi! (VIDEO)

Golman Foster će posle ovog ispucavanja morati da značajno popravi reflekse

• 0

Fudbaleri Arsenala pobedili su u poslednjem meču 34. kola Premijer lige Engleske koji je obeležio Obamejang, u najmanju ruku, čudnim pogotkom za trijumf Tobdžija.

Igrao se 10. minut. kada je Obamejang krenuo u presing ka golmanu Benu Fosteru kojem je jedan od defanzivaca, pre toga, vratio loptu.  Ipak, čuvar mreže Votforda predugo je čekao, te je napucao Obamejanga, pa je lopta završila u golu za vođstvo gostiju od 1:0.

Votford je u dodatnom problemu bio samo minut kasnije kada je Dinej dobio crveni karton, što je dodatno otežalo posao domaćim fudbalerima.

Arsenal je na kraju pobedio sa 1:0.