≫

Naingolan volejem "ubio" golmana Juventusa, Ronaldo 600. golom u karijeri doneo remi Staroj dami! (VIDEO)

Ronaldo kao spas po ko zna koji put

• 4

Fudbaleri Intera odigrali su nerešeno sa Juventusom u meču 34. kola italijanske Serije A 1:1 na svom terenu u Milanu.

Neroazuri su poveli u sedmom minutu golom Rađe Naingolana. Bolje rečeno: bombom Naingolana. Politano je posle kornera prebacio loptu nogom preko glave, dvadesetak metara dalje je bio Naingolan koji ju je dočekao na volej.

Raspalio je desnicom iz sve snage i ostavio nemoćnog golmana gostiju Vojčeha Ščensnog. U izjednačenom meču u kom su i jedni i drugi imali svojih šansi i pokušaja da ugroze gol protivnika, Juve je stigao do izjednačenja u 62. minutu.

Ofanzivac Miralem Pjanić je odigrao dupli pas sa Kristijanom Ronaldom, a Portugalac je iskoristio loptu ostavljenu na tacni i sa 15 metara je po zemlji zakucao u donji levi ćošak gola Samira Handanovića, što mu je bio jubilani 600. pogodak u više nego bogatoj karijeri u Sportingu, Mančester junajtedu, Real Madridu i sada Juventusu.

Utakmicu je između ostalog obeležila i koreografija domaćih navijača koji su poručili Juventinima "Game over" (kraj igre), aludirajući na ispadanje bjankonera u četvrtfinalu Lige šampiona od holandskog Ajaksa.

Inter posle ove utakmice ima 62 boda i nalazi se na trećem mestu italijanskog šampionata, dok je Juventus prvi sa 88.