Niko ni da pipne loptu 60 sekundi: Neobična situacija na utakmici Bešiktaša, velike pohvale za igrače oba tima (VIDEO)

Važnu poruku poslali su igrači domaćeg tima i Ankaragučua

• 0

Fudbaleri Bešiktaša i Ankaragučua poslali su veoma važnu poruku na početku prvenstvene utakmice u nedelju, završene pobedom istanbulskog tima 4:1 čime su prepolovili zaostatak za liderom Bašakšehirom na tri boda.

Igrači oba tima su minut pošto je sudija svirnuo za početak samo stajali kao ukopani, lopta je bila kod jednog igrača gostiju, i tako su čitav minut svi bili statični.

Za neupućene u nesvakidašnji početak meča, igrači oba tima su na ovaj način želeli da skrenu pažnju navijača i javnosti na problem nasilja nad decom.

Inače, strelac četvrtog gola za Bešiktaš bio je srpski reprezentativac Adem Ljajić, a proslavio se i golman Karijus odbranjenim penalom na 3:0.