≫

Dva gola Dijaza, Real "potopio" Podmornicu

Marijano odigrao dobar meč u pobedi Kraljevskog kluba

• 0

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Viljareal sa 3:2 u meču 36. kola španske Primere na stadionu Santjago Bernabeu.

Real je poveo već u drugom minutu. U duelu na sredini terena su bili Braim Dijaz i Ibora, Dijaz je bio uporniji i nekako je gurnuo loptu do Marijana.

Ovaj se snašao, nastavio akciju i pogodio. Na 1:1 u 11. minutu izjednačio je Moreno lepim udarcem posle velike greške i prodate lopte igrača Reala na svojoj polovini.

Da Real ode na poluvreme u plusu pobrinuo se Valjeho u 40. minutu. On je presreo šut Marsela, time zbunio igrače gostiju i postigao pogodak.

Kombinacija Karvahal i Marijano donosi Realu 3:1 u 49. minutu, a Žuta podmornica je u 94. minutu pogotkom Koste na asistenciju Morena samo ublažila poraz.

Real je treći sa 68 bodova, a Viljareal je 15. sa četrdeset bodova.