Nestvarni promašaji Rikarda i Šćekića: Humska u neverici, četiri šanse u samo desetak sekundi otišle u nepovrat (VIDEO)
Najblaže rečeno, fudbaleri Partizana Rikardo Gomeš i Aleksandar Šćekić, nisu se proslavili pred golom Napretka u finišu poluvremena meča u Humskoj.
Teško da su mogli da požele bolje šanse da pogode mrežu, i to ne jednom, nego dva puta u istoj akciji!
Delovalo je da će Šćekić odmah završiti posao posle dodavanja sa desne strane, ali je on promašio loptu! Ona je došla do Rikarda, a ovome je iz gotovo idealne pozicije Petrović odbranio udarac, ali tu nije bio kraj njegovim mukama - Rikardo ni iz odbitka nije uspeo da ga savlada.
Karambol se nastavio u petercu Partizana: lopta se na kraju vratila do Šćekića na peterac, imao je "popravni" vezni igrač domaćeg tima, međutim usledio je promašaj nad promašajima - loptu je lansirao preko gola sa samo nekoliko metara.
(Telegraf.rs)
Video: Grobari zvižde igračima Partizana
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Nusknvp
Nisu promasaji, nego promaje. Sutra bi oni meni u 6/h na trcanje i - 30% na platu (mada ionako je nema). Pa da vidis kako onda moze da se pogadja..
Podelite komentar
Žika Živac
Zato su tu sudije da reše meč!
Podelite komentar