≫

Milan strepeo sa igračem manje, ali se preko Mihine Bolonje vratio u trku za LŠ (VIDEO)

Rosoneri slavili sa 2:1 i tako prišli Atalanti na tri boda

• 1

San o Ligi šampiona i dalje živi na San Siru, gde su fudbaleri Milana u okviru 35. kola Serije A savladali Bolonju rezultatom 2:1 (1:0)!

Rosoneri su od gotovog i vođstva od 2:0 napravili veresiju - primili su gol i ostali sa igračem manje za samo dva minuta!

Trenutak kada Borini postiže drugi gol za Milan Foto: AP/Tanjug

Strelci za domaći tim bili su Suso u 37. i rezervista Borini u 67. minutu, dok je Destro u 73. uneo dramu. Dramu koja se pojačala posle gluposti Pakete koji je u 75. dobio žuti, zatim i crveni karton.

Doduše, i Sansone iz Bolonje je isključen u 97. minutu, ali već je bio kraj.

Milan sada ima 59 bodova, tri manje od Atalante koja se nalazi na četvrtoj poziciji. Rosoneri imaju još meč sa Fjorentinom i SPAL-om u gostima, dok će gostovati Frozinoneu.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Bolonja, s druge strane, i dalje ima pet bodova više od Empolija koji je u zoni ispadanja, a ekipa Siniše Mihajlovića ima još da odigra mečeve sa Parmom i Napolijem kod kuće, kao i Lacijom u gostima.