Lukavstvo, pa golčina za TV špice Nemanje Tomića! Bivši Partizanov igrač "ubio pauka" za nadu Zemunaca u opstanak (VIDEO)

Iskusni šuter rešio meč od vitalnog značaja po klub iz Gornje Varoši

• 1

Zemun je, uz dva gola Nemanje Tomića, ostvario pobedu možda i opstanka vrednu protiv Radnika.

Nakon vođstva gostiju od 1:0 na poluvremenu, u nastavku su "zeleno-plavi" iskreirali preokret po notama bivšeg fudbalera Partizana i dugo godina turskog pečalbara.

Tomić je najpre preduhitrio i sudiju i golmana gostiju, izveo slobodan udarac i pre nego što su igrači Radnika namestili "zid", a zatečen je bio i njihov čuvar mreže, pa je lopta odsela u nebranjenom delu gola.

Preokret Zemunaca Tomić je režirao u 63. minutu, i to na sjajan način: blizu roglja kaznenog prostora, bez zadrške, fantastično je zahvatio loptu i smestio je u dalji gornji ugao gola.

Pogledajte taj trenutak na 03:20 minutu snimka.