Pogledajte gol Stojanovića za nadu Radničkog i pogodak Tošića za novi večiti derbi! (VIDEO)

Zoran Tošić je odveo svoj tim u finale Kupa

• 1
Polufinale kupa, FK Radnički - FK Partizan Foto: Nikola Tomić

Niški Radnički je poveo protiv Partizana u 75. minutu i ponadao se da može do finala Kupa posle pogotka Saše Stojanovića. On je dobio povratnu loptu sa gol-aut linije od Lazara Ranđelovića i onda levicom tukao u ugao gola Stojkovića za 1:0.

Samo pet minuta kasnije Zoran Tošić je potvrdio da je, kada igra, u dobroj formi ove sezone. Saša Zdjelar je ubacio loptu za Rikarda na levi bok, napadač crno-belih je iz prve poslao pas u sredinu i Tošić je tamo bio u petercu.

Sačekao je loptu i sproveo je u mrežu Borivoja Ristića za 1:1. To se ispostavilo dovoljnim za finale jer je Partizan u prvom meču na svom stadionu pobedio sa 1:0 pogotkom Rikarda iz 28. minuta.

Finale Kupa će tako igrati Crvena zvezda i Partizan upravo u Nišu 23. maja.