≫

Inđija u baražu za ulazak u Super ligu, Radnički promašio sve penale (VIDEO)

Penal rulet je stao na zeleno...

• 4

Fudbaleri Inđije su i dalje u igri za ulazak u Super ligu, pošto su u finalnoj utakmici plej-ofa Prve lige Srbije savladali Radnički iz Kragujevca posle penala - 1:1 (3:0)!

Inđija je na taj način obezbedila baraž i dvomeč sa Dinamom iz Vranja koji je sezonu završio na 14. mestu.

Radnički je u Inđiji poveo sa 1:0 u 23. minutu golom Lukića, ali je domaćin izjednačio preko Dimitrova pred kraj poluvremena.

Taj rezultat je stajao na semaforu i posle 90 minuta, da bi usledila penal serija koju je Radnički očajno izveo.

Inđija je promašila prvi udarac sa bele tačke, i to strelac Dimitrov, ali je tim iz Kragujevca zatimpromašio sve tri šuta - Todorović, Kovačević i Grbović. Za to vreme Ilić, Rogač i Andrejić su bili precizni za Inđiju.