≫

Dinamo - Inđija na ivici makljaže od starta: Samo što je meč počeo, viđeno žešće koškanje! (VIDEO)

Ne biraju se sredstva u borbi za elitu

• 4

Posle pobede Inđije sa 3:0 na domaćem terenu, Dinamo Vranje je bio domaćin u plej-ofu za popunu Superlige.

Morao je Dinamo da krene na sve ili ništa, a već na isteku drugog minuta uzavrele su strasti.

Viđeno je guranje, udaranje, hvatanje za vrat, ali i mala doza simuliranja Badare Bađija, napadača Inđije poreklom iz Senegala.

Pred kraj poluvremena, najbolji strelac Dinama doneo je vođstvo svojoj ekipi, pogotkom glavom.

Inače, iz Superlige su ispali Zemun i Bačka, a u najjači rang ušli su TSC iz Bačke Topole i Javor.