Božinova nigde nije bilo pola godine, a onda je za minut odveo Levski u Ligu Evrope! (VIDEO)

Moguć susret sa crno-belima

• 0

Bivši napadač Partizana, Valeri Božinov, odveo je Levski u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Levski slavi Božinova! On je u finalu baraža za Ligu Evrope srušio Etar golom za 1:0, pa je overeno mesto u prvom kolu kvalifikacija za najmasovnije takmičenje na Starom kontinentu.

Samo minut po ulasku u igru, Božinov je matirao golmana, čime se isplatio kao pojačanje!

Naime, Božinov je od zimus dao samo četiri gola, ali će se ovaj posebno vrednovati.

Već u drugom kolu, posle povlašćenog položaja u prvom, Levski bi mogao da se suoči sa Partizanom.

VIDEO - Šta Beograđani misle, da li će Nole uzeti titulu na Rolan Garosu?!