Radnički sve dalje od Ajntrahta, Flora se poigrala sa Nišlijama u Estoniji! (VIDEO)

Potop u Talinu!

• 50
FK Radnički Niš Foto: Youtube.com

Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su od Flore sa 2:0 u Talinu, u 1. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Nišlije su u meč ušle sa mnogo novajlija, ekipa je promenjena skoro kompletno, čak je došao i novi trener Simo Krunić, a to se osetilo na gostovanju Estoncima.

Flora je presudila golom Lepika u 75. minutu, samo dva minuta po ulasku ovog igrača u igru. Posle skraćenog kornera, svi su ga ostavili samog da zakuca loptu glavom u mrežu, a na drugoj strani, Batrović, Makarić i Stojanović su pokušali da osveže igru.

Da sve bude gore po Nišlije, Vasiljev je u 89. minutu postigao novi pogodak, posle laganog duplog pasa, kada su igrači Radničkog delovali kao statisti.

Petrović je traljavo čak dva puta odbranio udarce, a Vasiljev je to iskoristio kao poklon za 2:0.

Probali su Jirka i Meleg kao nekadašnje Zvezdine uzdanice da probiju odbranu Estonaca, ali bez uspeha, pa će morati da jure preokret u Nišu 18. jula.

Flora – Radnički 2:0 (0:0)