Bačka Topola debitovala pobedom u Linglong Superligi, pao je Voždovac na krovu!

Sjajan start u premijernom nastupu za TSC!

• 14
TSC Bačka Topola Foto: MN Press

Linglong Superliga Srbije počela je utakmicom Voždovac - TSC, koju je gostujući tim dobio sa 2:1!

Bačka Topola je bila hit prošle sezone, silovito je overila plasman u najjači rang i pokazala da će biti ozbiljan takmac, koji pretenduje na nešto viši plasman od opstanka.

Na svojoj koži je to Voždovac osetio kao domaćin, Saša Tomanović je postigao prvi gol ove sezone domaćeg fudbala u 54. minutu, da bi Zmajevi to anulirali preko Miloša Stojčeva, koji je lobom sa 20 metara zatresao mrežu.

Oporavio se TSC od tog udarca, Silađi je vratio prednost u 75. minutu, pa će se posle prvog dana takmičenja ekipa iz Bačke Topole šepuriti na vrhu tabele.