Ovo nije tim koji sam želeo i zamislio da ću imati, ali neću da pričam ispašće da kukam! (VIDEO)

Trener crno-belih želeo da kaže nešto, ali je ostao nedorečen

Savo Milošević
Printskrin: Telegraf

Trener Partizana, Savo Milošević izvešće u nedelju na utakmicu tim crno-belih koji baš i nije zamislio u svojim vizijama na početku priprema. Partizan u nedelju igra prvu utakmicu nove sezone Superlige sa Inđijom na gostovanju.

Pitanje novinara je bilo da li je ovaj tim koji će izvesti u nedelju tim koji je želeo kada je počeo pripreme 10 juna.

- Nisam, ali ako krenemo da pričamo o tim stvarima ispašće da kukam, a to nikad ne radim - rekao je kratko Milošević.

Krupanjac

Konacno da neki trener kaze da se unapred protivnik biti pobedjen .

• J
    joakim

Zaboravio da kmeci kao i ostali iz JSD propale drzave sve namesteno sve pokradeno i ostalo.Onda odu pred svoju skupatine i protestuju uprava napolje.Koga lazete bre

• N
    Neko

Eh sto bih voleo da Partizan osvoji titulu bas zbog ovakvih komentara da vidite kakvi ce tek onda biti komentara.

Andrezinjo potpisao za Spartak: Portugalac novo pojačanje Subotičana

Trener Moldea zvao srpskog novinara na pivo (VIDEO)

Urošević: Sami sebe smo iznenadili, nije nam to Molde učinio! Suma: Probudili smo se... (VIDEO)

Mogao je da bira gde će pucati: Asano promašio prazan gol sa pet metara (VIDEO)

Kopenhagen pobegao od drame u nadoknadi, strašan meč Torina i Vulvsa (VIDEO)

Molde dao gol uz pomoć dve stative, Partizan izjednačio dva minuta kasnije (VIDEO)

Tošić za preokret Partizana, crno-beli sa pobedom idu u Norvešku po Ligu Evrope! (FOTO) (VIDEO)

Radomir Antić u Humskoj (VIDEO)

Iskusni napadač pred vratima Junajteda!

Na Marakani će biti vrelije nego u Zagrebu: Najbolji igrač Jang Bojsa svestan šta ih čeka u revanšu!

Oni su Partizanov "vetar u leđa" protiv Moldea: Armija mališana stigla u Humsku (FOTO)

Astana pred vratima Lige Evrope, Rukavina asistent u demoliranju Batea (VIDEO)

Zvezda se oglasila povodom napada na navijače u Kninu!

Voždovac doveo još jedno provereno superligaško ime: Bivši "bombarder" Voše na "Krovu"

Partizan - Molde na Arena sportu

Partizan spremio premije za plasman u Ligu Evrope: Igračima po 20.000 evra za eliminaciju Moldea!

Top 5 utisaka sa JB - Zvezda: Šta je Garsija pokazao za 55 minuta i šta će biti adut za revanš?

Detalji haosa u Bernu: Pronađen metak, nekoliko privedenih, istraga u toku

Boaćija pogodila tragedija: U 40. godini preminuo legendarni fudbaler iz Gane!

Tumbaković ima novog napadača za Srbiju? "Mihina vizija je postavila temelje nove reprezentacije"

Norvežani nude malu platu Ožegoviću, Rozenborg na čekanju!

Mišić nije izdržao, Partizan ipak bez Ostojića protiv Moldea!

Igrač Olimpijakosa slavio gol uz albanskog orla? (VIDEO)

Sraman potez Runija, kao da je u kafanskoj tuči: Za ovaj brutalan udarac je odmah dobio crveni!

Keba se pretplatio na tačan rezultat Zvezde: Pogodio je da će biti 2:2, ima prognozu i za revanš!

Luka, budi strpljiv i šansa u Realu će doći: Mijatović savetuje srpskog napadača!

Srbi, šta slavite? Švajcarski novinar podsmešljivim komentarom rešio da probudi inat igračima Zvezde

Milojević srušio rekord legendarnog Miljana Miljanića!

Mitrović kopirao start prošle sezone: Dao je treći gol na 4. meču za Fulam! (VIDEO)

Previše smo fini prema Zvezdi, dali smo im dva poklona: Švajcarci nezadovoljni pred revanš!

Suma, Tošić ili Sadik? Ko će srušiti Molde i odvesti Partizan u Ligu Evrope?

Navijači Jang Bojsa pogodili flašom članicu Zvezde, klub prijavio slučaj UEFA!

Mateo Garsija na srpskom najavio juriš na pobedu u revanšu! (VIDEO)

Lako je vama sa strane da komentarišete: Borjan o spornom penalu i prvom primljenom golu (VIDEO)

Presudio je Rodićev promašaj na 2:1: Trener Zvezde pohvalio VAR tehnologiju i prvenac Garsije!

Zvezda prodala Bena!

Marin o remiju: Boaći mi je rekao da je pipnuo loptu kod penala, na Marakani neće biti lakše

Švajcarci udarili po Milojeviću: Da li nas zezaš čoveče da vam navijači nisu incidentni?

Nek Delije navijaju i sa krova Marakane: Degenek otkrio šta misli o VAR-u i s kim je slavio gol

Svi golovi sa meča Zvezda - Jang Bojs na jednom mestu! (VIDEO)

Srbin za sedam minuta odveo Olimpijakos do Lige šampiona, Dinamo razbio Rozenborg

Jang Bojs se spasao penalom i pokvario savršen debi Garsije: Zvezdin remi u Bernu! (VIDEO)