≫

Ludilo meč Juventusa i Totenhema: Kejn presudio golom sa centra u 93. minutu! (VIDEO)

Meč pun obrta!

• 1
Hari Kejn

Fudbaleri Juventusa i Totenhema odigrali su prijateljski meč na Internacionalnom kupu šampiona u Singapuru, koji je pripao Pevcima sa 3:2!

Deluje da je remi bio najpravedniji ishod u okršaju vicešampiona Evrope i šampiona Italije, za koje je ponovo među stativama bio Điđi Bufon, ali je to Staroj dami pokvario Hari Kejn.

Bufonu je posle jedne odbrane iz odbitka Lamela dao gol za vođstvo Pevaca, a zamenio ga je Ščešnji u drugom poluvremenu.

Tada su šansu dobili još Rabio, Iguain i Demiral, dok je Ronaldo ostao na terenu, u želji da dođe do preokreta.

Iguain je izjednačio posle sjajnog duplog pasa sa Bernandešijem, da bi Ronaldo potom efektnim udarcem preokrenuo.

Ne morate ni da pogađate da li je burno proslavio, za Ronalda nema prijateljskih mečeva, pa je euforično obeležio pogodak, a zatim ga je tek zamenio Pereira.

Debitovao je i De Ligt umesto Bonućija, ali nije imao sreće da prođe bez primljenog gola kao akter duela, Ndombele je uposlio Lukaša za 2:2.

Štaviše, poraz mu je na prvoj utakmici naneo Hari Kejn, koji je u 93. minutu zatresao mrežu i najavio sjajnu sezonu.

I to kako, sa pola terena je iz prve zakucao loptu u mrežu, posle jedne greške u pasu na centru!