Ibrahimović laktom slomio lobanju El Muniru: Libijac posle strašnog sudara mora na operaciju (VIDEO)

Fudbaleru Los Anđeles FC-a Mohamedu El Muniru pukla je lobanja posle duela sa Ibrahimovićem

• 2

Zlatan Ibrahimović je u gradskom derbiju između Los Anđeles Galaksija i LA FC dao het-trik i onda je u senku pao njegov sudar sa El Munirom koga je u skoku udario laktom u glavu.

El Munir se posle tog duela u sedmom minutu nadoknade sručio na zemlju, a kasnije će se ispostaviti da mu je od siline udarca napukla lobanja i da mora na operaciju.

Libijac je izmenjen i na terenu se do kraja našao Kristijan Ramirez.

Fotografije koje su se kasnije pojavile svedoče o ozbiljnosti povrede i o tome koliko je Ibrahimović bio rešen da dokaže Karlosu Veli da želi pobedu.

Inače, Vela je na tom meču postigao gol za vođstvo LA FC-a od četvrtog minuta. Ibrahimović je izjednačio četiri minuta kasnije na 1:1, pa preokrenuo u 56. minutu drugim golom i onda "zapečatio" sudbinu rivala trećim u 70. minutu.

LA FC je uspeo da smanji drugim pogotkom Vele u poslednjem minutu nadoknade meča.

VIDEO - Dečak se požalio Zlatanu Ibrahimoviću da je nervozan, a on ga šmekerski smirio