≫

Horor start fudbalera Sevilje: Udarcem "za zatvor" poslao protivnika u bolnicu (VIDEO)

Neko je trebalo da mu kaže da je reč o prijateljskom meču

• 9
1163431757

Fudbaleri Sevilje i Liverpula odigrali su pripremnu utakmicu na američkoj turneji i aktuelni šampion Evrope je poražen 1:2, ali je u drugom planu ostao poraz zbog neoprostivog starta Jorisa Gnanjona.

Francuski defanzivac iz Sevilje je nemilosrdno i s leđa pokosio mladog igrača Liverpula Jasera Larucija i za to zaradio crveni karton.

Jasno je da Redsi nemaju baš dobre odnose sa ekipom od koje su izgubili u finalu Lige Evrope 2016, a još dvaput su remizirali, ali je neko iz štaba Sevilje mogao da objasni Jorisu da je reč o prijateljskoj utakmici.

Laruci, 18-godišnji Alžirac je teren napustio na nosilima, a igrač Sevilje je momentalno isključen. Golove za pobedu Sevilje dali su Nolito u 37. i Poco u 90. minutu, a jedini strelac za Liverpul je bio Origi u 43. minutu.

Sevilja je u drugom poluvremenu izmenila čitavu svoju postavu, pa je tako i Gnanjon ušao kao rezervista u 60. minutu umesto Đoana Đordana. Zadržao se na terenu samo 16 minuta pre starta koji je Džejms Milner ocenio kao sramotan.

VIDEO - Pitali smo u Madridu navijače Liverpula šta očekuju od finala, evo šta su rekli