Novi gol Sergeja, Srbin se ozbiljno zagreva za novu sezonu! (VIDEO)

Sergej Milinković-Savić nastavlja da postiže golove u predsezoni i preporučuje se interesentima

• 3
Sergej Milinković Savić Foto: AP/Tanjug

Mediji pišu da je Sergejev prelazak u Mančester junajted već praktično gotova stvar, a srpski vezista se trudi da taj prelazak ubrza dobrim partijama u dresu Lacija.

On je i u prijateljskom meču sa Mantovom postigao pogodak u pobedi Lacija 4:0. Anderson je doneo prednost nebesko-plavima u 28. minutu, Ćiro Imobile je duplirao u 37, a Sergej je u 43. pogodio za 3:0.

Srbin je bio u teškoj situaciji sa desne strane i imao je malo prostora da se okrene i šutira, učinio je to a lopta je skrenula od noge igrača Mantove i prevarila je golmana iste ekipe.

Konačan rezultat je postavio Kalsedo iz penala u 58. minutu. Da podsetimo, Sergej je pre Mantove postigao i gol protiv Tristine, s tim što je tada pogodio glavom.