≫

Omladinski derbi bez pobednika: Zvezda povela, Partizan odneo bod u finišu! (VIDEO)

• 21

Omladinci Crvene zvezde i Partizana remizirali su sa 1:1 u derbiju na startu šampionata.

Zvezda je odigrala bolje prvo poluvreme, Partizan drugo, što je rezultiralo ovakvim ishodom, a domaći tim je prvo došao do pogotka.

Novaković je iz penala u 27. minutu postigao pogodak, a crno-belima se upornost isplatila u 85. minutu.

Posle kornera sa leve strane, Đurković je bio strelac odličnim udarcem glave.

• Rola

3. avgust 2019 | 13:34

Znaju suduje i Kokeza da decu treba učiti od malena na pobede iz penala to su prvi časovi za zvezdinu decu. Sledeće mora da ih uče kako dati gol iz ofsajd pozicije pa na kraju kako dati gol sa atletske staze. Tako pripramljeni kada dodju u prvi tim sve im jasno samo slede rutinske pobede. Napred naša zvezdana napred sudije ništa ne puštajte slučajnosti što je sigurno sigurno i bogu je drago.

• Dusko V

3. avgust 2019 | 12:35

Mogu li ovi crvenkapici bar jedan gol dati Partizanu a da to ne bude iz poklon penala ? Zbog ovakvih stvari nas fudbal je dotakao dno.

• NesaCZ

3. avgust 2019 | 12:47

Pa zar opet mora iz penala. E stvarno me je vise sramota kao okorelog zvezdasa i prestacu da pratim istu ako se ovo ludilo ne prekine. Ljudi ako smo losiji bolje da izgubimo nego da se brukama stalno oko neki poklon remia i pobeda kako bi izbegli poraz.