≫

Jirkin salto posle sjajnog gola: Radnički i Voždovac odigrali odličan meč u Nišu! (VIDEO)

Atraktivan meč odigran za naše uslove!

• 1
FK Radnički Niš Foto: youtube.com

Fudbaleri Radničkog pobedili su Voždovac sa 2:1 u Nišu, a meč je obilovao sjajnim šansama i potezima.

Obe ekipe su igrale sa otvorenim kartama, bilo je mnogo šansi na obe strane, može se reći čak i da bi remi bio pravedan ishod, ali je kao junak duela isplivao golman Nišlija Petrović.

Prvo je efektan pogodak za Nišlije postigao Mihajlović u 34. minutu, da bi Jevtić izjednčio u 51. Svemu tome pridružio se još jedan igrač koji je nosio nekada dres Crvene zvezde, Erik Jirka.

Doduše, on je sada pozajmljeni igrač u Radničkom, a u 74. minutu je sa desne strane oštrim udarcem tik uz stativu postavio konačan rezultat.

Sve to začinio je atraktivnom proslavom jer je izveo salto, a na kraju je podelu bodova sprečio Petrović.

Odbranio je udarac Nišića, pošto sudija Srđan Jovanović nije oklevao i nije podlegao pritisku domaćih navijača, pokazao je na belu tačku.

Bilo je pored toga još lepih prilika, a sve momente možete pogledati na snimku.