≫

Vukovi zaustavili Crvene đavole: Tragičar Pogba promašio penal, Matić zakucan za klupu

Meč u Birmingemu završen je bez pobednika

• 1
FK Mančester junajted

Fudbaleri Mančester junajteda osvojili su samo jedan bod a pošto su na gostovanju Volverhemptonu odigrali 1:1 u okviru 2. kola engleske Premijerlige.

Od samog početka gostujući fudbaleri imali su inicijativu i nametnuli su svoj ritam, a odbranu protivnika uspeli su da probiju u 27. minutu kada je Rašvord odlično proigrao Martijala za početno vođstvo.

U drugom poluvremenu tim iz Birmingema je zaigrao mnogo bolje pa je tako u 55. minutu Ruben Neves izjednačio posle fantastičnog pogotka.

Do kraja, gostujući fudbaleri imali su priliku da u Mančester odnesu sva tri boda. U 67. minutu dosuđen je penal, a odgovnornost na sebe je preuzeo Pogba. pak, njegov udarac zaustavi je Rui Patrisio. Reprezentativac Srbije Nemanja Matić nije ulazio u igru tokom čitavog meča iako je bio na klupi.