Sraman potez Runija, kao da je u kafanskoj tuči: Za ovaj brutalan udarac je odmah dobio crveni!

Nema dileme

• 0
Vejn Runi Foto: Twitter.com

Fudbaleri DC Junajteda izgubili su sa  2:1 od Njujork Red Bulsa, a meč je obeležio skandalozan potez Vejna Runija.

Legendarni engleski fudbaler poneo se kako ne priliči igraču njegovog renomea, zbog čega je već u 24. minutu isključen.

Brutalno je zabio podlakticu u vrat protivničkog igrača, u borbi za bolju poziciju pri prekidu, što nije dalo mnogo prostora  sudiji za dileme.

Arbitar Elfat je odmah pokazao crveni karton Runiju, ali se ispostavilo usput da to neće biti prevelika prednost za goste.

Bulsi su u 45. minutu ostali bez Tareka zbog drugog žutog kartona, pa se drugo poluvreme igralo 10 na 10, ali gosti su ipak uspeli da odnesu ceo plen.

VIDEO - Borjan o penalu: Mislim da nije trebalo da bude dosuđen penal za Jang Bojse