Pet golova u odloženom meču: Čukaričkom trijumf nad Radom posle preokreta

Burna utakmica na Banjici

• 0
Slobodan Tedić, FK Čukarički Foto:fkčukarički.com

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na Banjici ekipu Rada sa 3:2 u odloženoj utakmici 2. kola Superlige Srbije.

U meču koji je odložen zbog gustog rasporeda Čukaričkog pred Ligu Evrope, "brđani" su slavili preokretom u drugom poluvremenu preko Marka Docića iz penala u 78. i Luke Stojanovića u 87, iskoristivši igrača više poslednjih 23 minuta.

Prethodno, Čukarički je poveo u 6. pogotkom Milutina Vidosavljevića, da bi Rad "okrenuo" do kraja prvog dela zahvaljujući Milošu Šaki, kasnije tragičaru zbog crvenog kartona, i Milošu Trifunoviću.

Čukarički je došao do četvrte pobede u sezoni i drži peto mesto na tabeli Superlige sa 12 bodova, dok Rad ima šest manje na 10. poziciji.