≫

Odbrana Totenhema je ranjiva, Zvezdin rival u LŠ prokockao 2:0 protiv Arsenala (VIDEO)

Eriksen i Kejn strelci za Pevce

• 8
Hari Kejn Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Arsenala i Totenhema odigrali su nerešeno u derbiju 4. kola Premijer lige, iako su gosti imali dva gola viška - 2:2 (1:2)!

Pevci su psole 40 minuta vodili sa 2:0 na Emirejtsu, ali je odbrana rivala Crvene zvezde u Ligi šampiona dozvolio napadačima Arsenala da ih prevare u nastavku.

Najpre Lakazet u 45. minutu, a zatim i Obamejnag u 70. za konačnih 2:2. Prethosno su Kristijan Eriksen u 10. i Hari Kejn u 40. sa bele tačke pogađali za Totenhem.

Penal je skrivio Granit Džaka kom se ''pola Ostrva'' podsmeva nakon što je faulirao Kejna. Pogotovo su besni navijači Arsenala koji na društvenim mrežama traže da se Švajcarac proda dok prelazni rok u Evropi još traje.

Totenhem, koji Zvezdu najpre čeka 22. oktobra, a potom i gostuje na Marakani 6. novembra, igrao je u ovom sastavu: Ljoris, Sančez, Aldervild, Vertongen, Rouz, Sisoko, Vinks, Eriksen, Son, Lamela i Kejn. U igru su još ušli Dele Ali i Lo Selso.