Majstorija Luke Jovića: Peta Srbina prethodila golu Reala, Bejl spasio ''kraljevski klub'' (VIDEO)

I to na prvom meču kao starter

• 10
Luka Jović Foto: AP/Tanjug

Meč protiv Viljareala u okviru 3. kola Primere srpski napadač Luka Jović zauvek će pamtiti, jer mu je to prva utakmica u dresu ''kraljevskog kluba'' koju je počeo od 1. minuta!

A navijači Reala će je pamtiti po peti Srbina koja je oduševila skoro sve u Španiji. Peti koja je prethodila prvom golu Reala.

Igrao se 45. minut kada je Karvahal krenuo u napad, odigrao je dupli pas sa Jovićem koji ga je petom spojio ponovo sa loptom, da bi pmenuti Karvahal samo dodao Bejlu za gol vredan poravnanja. Prethodno je Moreno u 12. matirao Kurtou.

Pogledajte potez Luke Jovića:

Jović je teren napustio u 68. minuitu i svoje mesto je ustupio Modriću, a Hrvat je u 86. asistirao Bejlu za drugi gol i konačnih 2:2.

Bejl je praktično spasio Real posle gola Gomeza za 2:1 u korist domaćina u 74. minutu, ali je Velšanin u nadoknadi vremena napravio glupost i dobio drugi žuti karton.