Kajević presudio Radničkom na Brdu, Napredak silan, goleada u Lučanima!

Peti trijumf Brđana u SL

• 1

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su ekipu Radničkog u jednom od derbija 7. kola Super lige rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola bio je Asmir Kajević!

Kajević je u 80. minutu iskoristio asistenciju Stefana Kovača, a prethodno je 11 minuta ranije ušao na teren sa klupe.

Čukaričkom je ovo peta pobeda u šampionau, uz jedan poraz i jedan meč manje - onaj sa Crvenom zvezdom!

Napredak je sa 4:0 demolirao Rad, a pogađali su Zec iz penala u prvom, zatim Bjeloš, Garić i Ožegović u drugom poluvremenu.

Goleadu smo videli u Lučanima, gde su Mladost i Javor igrali 3:3, dok je Proleter zabeležio prvu pobedu u sezoni protiv Inđije rezultatom 2:1.