≫

Skandalozna odluka sudije, pa šokantan kiks golmana: Pogledajte 2 penala za Zvezdin preokret (VIDEO)

Inđija je za samo nekoliko minuta propustila šansu da napravi veliko iznenađenje

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Inđiju u 8. kolu Superlige Srbije sa 2:1 golovima iz penala, iako su gosti do 88. minuta imali vođstvo od 1:0.

Delovalo je da se na stadionu Rajko Mitić priprema senzacija u režiji gostiju iz Inđije, ali je na samom kraju susreta, Vukanović pao posle duela sa igračem Inđije na ivici šesnaesterca, a sudija Igor Stojiljković svira, najblaže rečeno, prilično sumnjiv jedanaesterac.

Pavkov je bio precizan sa bele tačke, da bi u sledećem napadu golman Preković iz Inđije skrivio novi penal, pa je tako Pavkov drugim golom stavio tačku na ovaj susret.

Kako je sve izgledalo na licu mesta pogledajte u videu na početku teksta.