• 39

Partizanu nije dosuđen čist penal: Igrač Proletera rukom sprečio gol (VIDEO)

Posle previda na meču sa Zvezdom, nova sporna situacija u kojoj su akteri bili arbitri

• 39

Fudbaleri Partizana pobunili su se u 23. minutu tražeći penal kod glavnog sudije meča Bojana Nikolića zbog igranja rukom igrača Proletera.
Crno-beli su se s pravom ljutili jer je lopta posle kornera i udarca glavom Aleksandra Šćekića pogodila u ruku Lazara Marjanovića i time je možda sprečen pogodak za Partizan.
U tom trenutku je u Novom Sadu bilo 0:0, a sudije su procenile da nije bilo elemenata za kazneni udarac, pa su dosudile korner za goste na stadionu Karađorđe.

View this post on Instagram

@fudbalskisavezsrbije Penal 🚫

A post shared by Partizan Belgrade ℹ️ (@partizan_belgrade_news) on

Partizan je kasnije, u nastavku postigao golove, a strelac je bio Zoran Tošić u 56. minutu, a onda je i Umar Sadik pogodio rašlje gola Proletera posle dodavanja Bibrasa Natha u 73. minutu.
Pogodio je u 78. minutu i Lazar Marković pa crno-beli verovatno neće dugo žaliti za nedosuđenim jedanaestercem.
VIDEO - Tošić probio bedem Proletera, Partizan poveo sa 1:0