Barselona rasterala Slepe miševe: Šesnaestogodišnji Fati i Suarez demolirali Valensiju (VIDEO)

Bez Mesija koji nije bio u timu, Katalonci su upisali novi trijumf

• 1
FK Barselona Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Barselone zabeležili su novu ubedljivu pobedu, i to protiv Valensije sa 5:2 uz odličnu partiju Fatija i Luisa Suareza.

Već u trećem minutu su Katalonci poveli sa 1:0, i to preko šesnaestogodišnjeg Fatia koji, posle asistencije De Jonga, postiže svoj drugi gol u dresu Barselone ove sezone.

Samo 4 minuta kasnije, isti igrač prolazi po levoj strani i uzvraća De Jongu asistenciju za 2:0.

Do poluvremena, Gameiro je uspeo da ublaži rezultat golom, da bi u nastavku za aktuelnog šampiona Španije pogađali Pike, i potom Suarez u 61. i 82. minutu. Sa druge strane, Gomez u sudijskoj nadoknadi postiže gol za Valensiju za konačnih 5:2.

Barselona je 4. na tabeli španske La Lige sa 7 bodova, jednog manje od Real Madrida i Atletiko Bilbaa, i 2 manje od prvoplasiranog Atletiko Madrida.