• 0

Šta od sporta nude televizije? Borba za medalje na Mundobasketu, odbojkašice na Svetskom kupu

Pogledajte šta sve od sporta možete pratiti na malim ekranima

  • 0

Bogat sportski dan je pred nama. Pored najjačih fudbalskih liga koje su u toku, u fokusu današnjeg dana je Svetsko prvenstvo u košarci na kojem se igraju poslednja dva meča.

U prvom Francuska i Australija se od 10 sati bore za 3. mesto, dok se u velikom finalu pd 14 sati sastaju Španija i Argentina.

Takođe, odbojkašice Srbije nastavljaju sa takmičenjem u Svetskom kupu, i to, protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država, dok odbojkaši od 18.20 na Evropskom prvenstvu igraju protiv Slovačke.

Uživajte...

SATNICA TV PROGRAMA

06.55 Odbojka, Svetski kup (Ž): SAD - Srbija (Sport Klub 1)

08.00 Odbojka, Svetski kup (Ž): Južna Koreja - Dominikana (Sport Klub 3)

08.00 Tenis, WTA Žengžu: Pliškova - Martić (Sport Klub 2)

09.55  Odbojka, Svetski kup (Ž): Brazil - Argentina (Sport Klub 1)

10.00 Košarka, Svetsko prvenstvo, za 3. mesto: Francuska - Australija (RTS 1)

11.00 - 15.00 Moto GP: Misano (Sport Klub 3)

12.00 Fudbal, Španska liga: Eibar - Espanjol (Sport Klub 2)

12.15  Odbojka, Svetski kup (Ž): Rusija - Japan (Sport Klub 1)

12.30 Fudbal, Serija A: Đenova - Atalanta (Arena sport 1)

14.00  Košarka, Svetsko prvenstvo, za 1. mesto: Španija - Argentina (RTS 1)

14.00  Fudbal, Španska liga: Alaves - Sevilja (Sport Klub 2)

14.30 Fudbal, Belgijska liga: Anderleht - Antverp (Arena sport 5)

14.55 Fudbal, Premijer liga: Bornmut - Everton (Sport Klub 1)

15.00 Fudbal, Serija A: Parma - Kaljari (Arena sport 4)

15.00 Fudbal, Serija A: Breša - Bolonja (Arena sport 2)

15.00 Fudbal, Serija A: SPAL - Lacio (Arena sport 1)

16.00  Fudbal, Španska liga: Selta - Granada (Sport Klub 2)

17.00 Fudbal, Francuska liga: Sent Etjen - Tuluz  (Arena sport 4)

17.00 Košarka, turnir Kluž: Mornar - Kluž (Sport Klub 3)

17.25 Fudbal, Premijer liga: Votford - Arsenal (Sport Klub 1)

18.00 Fudbal, Serija A: Roma - Sasuolo (Arena sport 2)

18.20 Odbojka, Evropsko prvenstvo: Srbija - Slovačka (RTS 1)

19.00 Fudbal, Hrvatska liga: Rijeka - Hajdul (Arena sport 5)

19.00 Košarka, turnir Kluž: Partizan - Fenerbahče (Sport Klub 2)

19.00 Američki fudbal, NFL: Grin Bej - Minesota (Sport Klub 3)

20.45 Fudbal, Serija A: Verona - Milan (Arena sport 1)

21.00 Fudbal, Francuska liga: Monako - Marsej (Arena sport 2)

21.00  Fudbal, Španska liga: Betis - Hetafe (Sport Klub 2)

22.05 Američki fudbal, NFL: Ouklend - Kanzas Siti (Sport Klub 1)

22.25  Američki fudbal, NFL: LA Rams - Nju Orleans (Sport Klub 3)

22.45 Fudbal, Argentinska liga: Indenpendijente - Lanus (Arena sport 2)

02.20  Američki fudbal, NFL: Atlanta - Filadelfija (Sport Klub 3)

05.30  Odbojka, Svetski kup (Ž): Dominikana - Kamerun (Sport Klub 1)

(Telegraf.rs)

Komentari

Preporuka sa Weba

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima