• 0

Neverovatan gol Kejna, Totenhemu poništen gol posle VAR-a, preokret Lestera za ostanak u vrhu tabele

"Lisice" su pobedile na svom terenu klub iz Londona sa 2:1

• 0

Fudbaleri Lester sitija savladali su na domaćem terenu Totenhem sa 2:1 (0:1), u okviru šestog kola Premijer lige.

Londonski klub je na poluvreme otišao sa prednošću od 1:0, a strelac u 29. minutu bio je kapiten Hari Kejn i to u padu, što je neverovatno.

On je bio u izglednoj šansi, ali ga je protivnički igrač sustigao i u tom duelu oborio na zemlju, ali se Kejn snašao i dok je ležeo na zemlji je desnom nogom podigao loptu i pogodio mrežu..

Već u 65. minutu Orije je duplirao prednost Totenhema, ali je gol poništen zbog ofsjada posle intervencije VAR-a.

Lester do izjednačenja dolazi u 69. minutu preko Rikarda Pereire, da bi u 85. minutu potpuni preokret doneo Džejms Medison, fantastičnim udarcem sa više od dvadeset metara.