• 0

Mala Granada opalila veliki šamar Barseloni: Poveli su u 2. minutu, nije pomogao ni Mesi! (VIDEO)

Lep skalp za Granadu!

• 0

Fudbaleri Granade pobedili su Barselonu sa 2:0 u 5. kolu Primere!

Već u 2. minutu je Aziz dao gol glavom na lagani lob centaršut, koji nije mogao da isprati Ter Štegen, a cela kontra je savršeno izvedena!

FK Barselona

Posle toga, Barselona je očekivano dominirala u posedu sa 74 odsto, ali je samo jedan šut uputila u okvir gola, uz jedan van!

Da sve bude gore, sviran je i penal zbog igranja rukom, a Vadiljo je postavio konačnih 2:0.

Startovao je Valverde bez Mesija, navalni trio činili su Grizman, Perez i Suarez, a Leo je u igru ušao od 2. poluvremena, kada je i talentovani 16-godišnji Fati zamenio Žuniora.

Za kraj, i Vidal je ušao umesto Rakitića u 72. minutu, ali osveženja nisu donela prevagu.

Zato je Granada posle 5 mečeva na vrhu Primere, a Barselona ispod evropske crte sa samo sedam bodova!