• 23

Ovako je Suma golom bacio Grobare u delirijum: Majstorski savladao Borjana, pa slavio ka Severu!

Borjan je posle majstorije Sume mogao samo da isprati kako lopta ulazi u njegovu mrežu

• 23

Fudbaleri Partizana pobedili su Crvenu zvezdu u 161. Večitom derbiju sa 2:0, a gol koji je preokrenuo tok meča postigao je Sejdubu suma.

Igrao se 88. minut, Milunović gubi loptu na tridesetak metara od svog gola, Asano mu je oduzima, ona stiže do Sume koji je iskoristio grešku odbrane Zvezde i posleo neodbranjiv udarac u gornji desni ugao golmana Milana Borjana za 1:0, što možete videti u videu na početku teksta.

U nastavku, Suma je krenuo ka Zvezdinom Severu kako bi proslavio gol, pa je došlo i do manjeg sukoba sa igračima Zvezde.

Do kraja meča, to nije bilo sve jer je u sudijskoj nadoknadi, posle asistencije Brežančića, Tošić pogodio za konačnih 2:0.