• 0

Čekićari "projektilom" Kresvela dotukli Junajted, ni dva golmana mu ne bi odbranila

Težak period za Ole Gunar Solskjera i Đavole

• 0

Fudbaleri Mančester junajteda poraženi su od Vest Hema u šestom kolu Premijer lige 2:0 na Olimpik stadionu u Londonu.

Ovo je Junajtedu drugi poraz na lošem startu sezone jer sada imaju po dve pobede, poraza i remija, te samo osam bodova na osmom mestu najjačeg engleskog takmičenja.

S druge strane Vest Hem je trijumfom stigao do 11. boda i petog mesta, koje vodi u Ligu Evrope naredne sezone.

Britain Soccer Premier League

Andrej Jarmolenko je doveo domaći tim u vođstvo u 44. minutu iz akcije koja u začetku nije obećavala. Mark Noubl se vrteo oko kaznenog prostora, a onda vratio loptu Andersonu koji je iz prve pronašao rešenje i poslao loptu kroz sredinu za Jarmolenka.

Ukrajinac je zalomio ulevo, šutirao i pogodio donji desni ugao gola Davida De Hee za 1:0. Huan Mata i Skot Mektominej su u nastavku imali svoje šanse, asistent kod prvog gola Felipe Anderson je mogao i da postigne gol u 62. minutu, a Čekićari su do kraja meča uspeli da još jednom zatresu mrežu Crvenih đavola.

Aron Kresvel je u 84. minutu izveo slobodan udarac sa 25 metara i pogodio rašlje za 2:0 i tri boda.

U ostalim mečevima dana, Kristal Palas i Vulverhempton su odigrali 1:1, Liverpul je nadigrao Čelsi 2:1, dok je Arsenal teškom mukom savladao Aston Vilu 3:2.