≫

Jović dao prvi gol za Real, ali ga je VAR poništio!

Srpski fudbaler uspeo je da se konačno upiše u dresu Real Madrida, čak je i proslavio gol, a onda se umešao sudija

• 12
Luka Jović Printskrin: Sportklub

Fudbaleri Real Madrida dočekali su Osasunu (2:0) u vanrednom kolu La Lige, a kao starter tima našao se i Luka Jović. Zidan je na ovom meču izveo drugačiju postavu bez  napadačkog tra Benzeme, Azara i Bejla, pa je naš fudbaler dobio šansu uz Vinisijusa i Lukasa.

Mladi srpski fudbaler je čak postigao i prvenac u dresu "kraljevskog kluba", proslavio sa saigračima, a onda je sudija Antonio Mateu dobio signal iz VAR sobe da pregleda akciju.

Posle pregledanog snimka poništio je gol Jovića i tako ga sprečio da se raduje svom prvencu.

Inače, Jović je istrčao sam pred golmana posle jedne akcije u 58. minutu i postigao lep gol, ali je izgleda bio u ofsjadu.

Pogledajte i procenite sami:

Inače, Real je pobedio sa 2:0 Osasunu. Prvi gol je postigao Vinisijus u 36. minutu, a drugi posle onog Jovićevog poništenog Rodrigo u 73. minutu.