Projektil Vulića, skok Milunovića i majstorija Boaćija: Ovi golovi Zvezde bacili su Marakanu u trans

Uspela je Zvezda da nadoknadi prednost gostiju iz Pireja i dođe do prvog boda

• 21
FK Crvena zvezda - FK Olimpijakos Foto: Marko Jovanović

Fudbaleri Crvene zvezde došli su do druge pobede u Ligi šampiona pošto su u meču 2. kola savladali Olimpijakos sa 3:1

Gubili su do 63. minuta 1:0 crveno-beli, posle gola Semeda, i velike greške Milana Borjana.

Ipak, uspeli su igrači Zvezde da zaigraju mnogo bolje u drugom poluvremenu i dođu do velikog preokreta. Prvom golu crveno-belih prethodio je drugi žuti karton Benzije, koji je dodatno oslabio goste iz Pireja. Samo 5 minuta kasnije, posle dobre akcije domaćih fudbalera, na odbijenu loptu odbrane Olimpijakosa naleteo je Vulić, snažno šutirao, i pogodio mrežu golmana Hosea Sa i tako najavio veliki preokret.

Nisu se tu zaostavili beogradski crveno-beli. Napadali su do samog kraja, a to im se isplatilo prvo u 87. a onda i u 90. minutu, kada su posle dva izvedena kornera, prvo Milunović, a onda i Boaći glavom pogodili za konačnih 3:1 i pravo ludilo navijača na stadionu Rajko Mitić.