≫

Sadik nastavlja da rešeta: Pogledajte oba gola napadača Partizana protiv Astane!

Jedan u prvom, jedan u drugom poluvremenu

• 7
FK Partizan Printskrin: sporttube

Igrao se 29. minut meča između Astane i Partizana, u okviru 2. kola grupe L Lige Evrope, kada su crno-beli preko Umara Sadika poveli na gostovanju u Kazahstanu!

Sjajno se napadač Partizana snašao posle šuta Strahinje Pavlovića, koji je zbog kornera bio u navali srpskog tima, i sa nekih osam, devet metara je matirao Erića.

Pogledao je ka linijskom sudiji i kada je shvatio da ofsajda nije bilo - mogao je da proslavi svoj sedmi gol u sezoni, drugi u Evropi i prvi u grupnoj fazi LE.

Međutim, u 73. minutu je povećao svoj golgeterski saldo za još jedan, jer je iskoristio asistenciju Natha i sjajnim udarcem povisio na 2:0