≫

Penal spasio Redse protiv neumoljivih Lisica, Norič nemoćan protiv raspucane Aston Vile

Otpor Lestera, Liverpul je slomio u poslednjim sekundama susreta

• 0
FK Liverpul Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Liverpula pobedeli su Lester sa 2:1, u meču 8.kola engleske Premijer lige, i to, na samom kraju susreta.

Popularni Redsi bolje su ušli u susret, a dobru igru u gol je pretvorio Mane u 40. minutu susreta, za miran odlazak na odmor.

U nastavku Lisice se nisu predavale pa je Medison u 80. minutu poravnao rezultat. Delovalo je da će gosti uspeti da upišu vredan bod na gostovanju, ali je na samom kraju susreta, u sudijskoj nadoknadi, Milner sa penala doneo pobedu svom timu.

U osttalim mečevima, Barnli je pogotkom Hendrika u 72. minutu pobedio Everton, dok su Voftord i Šefild junajted remizirali bez golova. Sa druge strane, efikasna je bila Aston vila koja je na gostovanju Noriču slavila sa 5:1, dok je Totenhem nastavio "crni niz" porazom od Brajtona od 3:0.