≫

Luki Joviću ni minut, Azarova majstorija za prvenac u Madridu: Real u "derbiju" razbio Granadu

Madriđani su isovjili bodove protiv glavnog konkurenta za vrh tabele

• 12
FK Real MAdrid Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Real Madrida savladali su Granadu sa 4:2, u 8. kolu  španske Primere, ujedno i derbiju vodećih timova lige.

Domaći fudbaleri od starta su nametnuli svoj ritam koji gosti iz Granade nisu mogli da prate svih 90. minuta. Tako je Bejl već u 2. minutu asistirao Karimu benzemi za početno vođstvo,

Na sledeći gol se čekalo sve do pred kraj prvog dela igre kada je Eden Azar postigao prvenac u dresu Kraljevskog kluba, i to posle izvanrednog lob udarca.

U nastavku, nastavio je Real gde je stao na poluvremenu, tako je posle povratne lopte, sa nekih 25 metara Luka Modrić zakucoa loptu pod prečku rivala. Na ovom susretu, Luka Jović nije ulazio u igru.

Da podsetimo, Real u narednom kolu gostuje Maljorci, dok Granada čeka Osasunu.

Do kraja, Granada je uspela da preko Mačisa, koji je realizovao dosuđeni penal, i Duartea smanji na 3:2, da bi konačnih 4:2 postavio Džejms Rodrigez u nadoknadi vremena.