≫

Radnik naneo Bačkoj Palanci prvi poraz, Nišlije sigurne protiv Mačve!

Fudbaleri Radnika uspeli su da odnesu pobedu nad rivalom koji je u dosadašnjem delu šampionata bez poraza

• 8
FK TSC Bačka Topola Foto: MN Press

Fudbaleri Radnika pobedili su TSC 1:0 i dosadašnjem lideru Superlige naneli prvi poraz u sezoni.

Veliko iznenađenje priredili su fudbaleri Radnika, koji su u Surdulici uspeli da upišu vredna tri boda, i to protiv rivala koji nije znao za poraz. Tokom prvog dela igre nije bilo golova, da bi u nastavku Milan Makarić golom iz penala u 52. minutu odlučio pobednika.

Minimalcem je slavio i niški Radničkiu gostima protiv "fenjeraša" Mačve osmim pogotkom u prvenstvu prvog strelca Stefana Mihajlovića.

Tri boda je upisao i Čukarički nad Javorom 2:0, dok su remizirali Rad i Proleter 1:1.