• 0

Šta od sporta nude televizije? Đoković za titulu u Japanu, Zvezda i Partizan nastavljaju svoju trku

Pogledajte šta od sporta možete da gledate u direktnom prenosu na TV

  • 0

Izuzetno bogata sportska nedelja je pred nama. Već od 8.30 na teren izlazi Novak Đoković koji se u velikom finalu ATP turnira u Tokiju sastaje sa Australijancem Milmanom.

Kada je reč o fudbalu, u fokusu su mečevi Superlige, a od 16 sati sastaju se Crvena zvezda i Napredak, dok Partizan od 18 sati dočekuje Voždovac. Ljubitleji fudbala moći će da uživaju i u duelima najjačih fudbalskih liga sveta, od kojih je jedan od najzanimljivijih onaj u Milanu u kojem Inter od 20.45 dočekuje aktuelnog šampiona Italije, ekipu Juventusa.

Takođe, košarkaši Zvezde posle dva vezana poraza, u Superkupu i u 1. kolu Evrolige od Panatinaikosa, u Pioniru dočekuju Primorsku u reprizi meča sa ABA Superkupa.

Satnica TV Programa

06.00 Odbojka, Svetski kup: Italija - Poljska (Sport Klub 4)

06.00 - 10.15 Moto GP: (Sport Klub 3)

06.45 Ragbi, SP: Novi Zeland - namibija (Sport Klub HD)

08.00 Odbojka, Svetski kup: SAD - Tunis (Sport Klub 2)

08.30 Tenis, ATO Tokio, finale: Đoković - Milman (Sport Klub 1)

09.00 Automoto: WRC Vels (Arena sport 1)

10.00 Odbojka, Svetski kup: Kanada - Australija (Sport Klub 4)

12.00 Fudbal, Španska liga: Majorka  - Espanjol (Sport klub 3)

12.15 Fudbal, Holandska liga: Den Hag - Ajaks (Sport Klub 1)

12.30 Fudbal, Italijanska liga: Fjorentina - Udineze (Arena sport 1)

13.30 Tenis, ATP Peking, finale: Tim - Cicipas (Sport Klub 2)

13.30 Rukomet, Bundesliga: Flensburg - Fukse Berlin (Arena sport 3)

14.00 Fudbal, Španska liga: Selta - Ateltik Bilbao (Sport klub 3)

14.30 Fudbal, Belgijska liga: Klub Briž - Gent (Arena sport 4)

15.00 Fudbal, Premijer liga: Sautempton - Čelsi (Sport Klub 1)

15.00  Fudbal, Italijanska liga: Roma - Kaljari (Arena sport 2)

15.10  Fudbal, Italijanska liga: Bolonja - Lacio (Arena sport 3)

16.00 Fudbal, Španska liga: Valjadolid - Atetiko Madrid (Sport klub 3)

16.00 Fudbal, Superliga Srbije: Napredak - Crvena zvezda (Arena sport 1)

16.45 Fudbal, Holandska liga: PSV - Venlo (Sport Klub 4)

17.00 Fudbal, Austrijska liga: Austrija - Šturm (Sport KLub 2)

17.30 Fudbal, Premijer liga: Njukasl - Mančester junajted (Sport Klub 1)

18.00 Košarka, ABA Liga: Budućnost - Zadar (Arena sport 5)

18.00 Atletika, Svetsko prvenstvo: Doha (Arena sport 3)

18.00Fudbal, Superliga Srbije: Partizan -Voždovac (Arena sport 1)

18.00  Fudbal, Italijanska liga: Torino - Napoli (Arena sport 2)

18.30 Košarka, Endesa: Baskonija - Unikaha (Arena sport 4)

20.00 Košarka, ABA liga: Crvena zvezda - Primorska (Arena sport 2)

20.45  Fudbal, Italijanska liga: Inter - Juventus (Arena sport 1)

21.00 Fudbal, Španska liga: Barselona - Sevilja (Arena sport 1)

21.00 Fudbal, Francuska liga: Sent Etjen - Lion (Arena sport 3)

22.20 Fudbal, MLS: Portland - San Hose (Arena sport 4)

22.25 Američki fudbal, NFL: Dalas - Grin Bej (Sport Klub 2)

22.45 Fudbal, Argentinska liga: River Plejt  - Patronato (Arena sport 2)

23.00 Hokej, NHL: Tampa Bej - Karolina (Arena sport 3)

01.00 Fudbal, Argentinska liga: Defensa Žustisija - Boka Juniors (Arena sport 2)

01.30 Bejzbol, MLB: LA Dodžers - Vašington (Arena sport 1)

02.20 Američki fudbal, NFL: Kanzas Siti - Indijanapolis (Sport klub 1)

(Telegraf.rs)

Komentari

Preporuka sa Weba

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima