≫

Gol mašina Suarez "makazicama" matirao golmana Sevilje, čarolija Mesija iz slobodnjaka

Barselona je nastavila sa ubedljivim partijama

• 0
Luis Suarez Printscreen: Twitter/@football_fg

Fudbaleri Barselone savladali su na sovm terenu sa ubedljivih 4:0 Sevilje u 8. kolu španske La lige.

Derbi dana zatvorio je nedeljni program, a susret su obeležili Luis Suarez posle neverovatnih makazica, kao i Leo Mesi golom iz slobodnog udaraca.

Igrao se 27. minut kada je Semedo prošao po levoj strani, centrirao na peterac ka Urugvajcu, koji se "podiže" i levom nogom, popularnim "makazicama" postiže vodeći gol za svoj tim. Zanimljivo, napadač Barselone, nastavio je seriju atraktivnih golova, pošto je u prethodnom susretu, sa Interom u Ligi šampiona, mrežu zatresao dva puta, od toga jednom iz voleja.

Atrktivni pogodak inspirisao je njegove saigrače, pa je tako, samo 5 minuta kasnije Vidal duplirao vođstvo, da bi goleadu na Nou Kampu u prvom poluvremenu "overio" Dembele za ubedljivo vođstvo Katalonaca.

Luis Suarez Foto: Tanjug/AP

Konačan rezultat postavio je Leo Mesi posle sjajno izvedenog slobodnog udarca u 78. minutu meča i tako stigao do prvog gola u sezoni.

Do kraja Katalonci su dobili dva crvena kartona. Prvo je Arauho isključen zbog starta kao poslednji igrač odbrane, da bi Dembele napravio veliku glupost i zbog prigovora i kontakta sa sudijom izašao iz igre.