Belgija nastavila dominaciju, uz majstorsku asistenciju Azara!

Đavoli upisali trijumf u dalekom Kazahstanu

• 1
Eden Azar Foto: AP/Tanjug

Pobedom od 2:0 protiv Kazahstana u gostima, fudbalska reprezentacija Belgije nastavila je surovu dominaciju u grupi I kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvensrtvo!

Belgijancima ovaj meč ništa nije značio, već su imali obezbeđen plasman na EURO, ali su rutinski odradili posao za skor od 8:0:0 i gol-razliku 30:1.

Miči Bačuaj je pogodio u prvom poluvremenu, dok je konačan rezultat postavio Tomas Menije na početku drugog poluvremena.

Međutim, koliko je gol bio njegov toliko je i Edena Azara koji je podelio nestvarnu, milimetarski preciznu, asistenciju, za defanzivca PSŽ-a.

Miči Bačuaj Miči Bačuaj, strelac prvog gola za Đavole Foto: AP/Tanjug

Kazahstan je ovim porazom definitivno izgubio šansu za drugo meso za koje se bore Rusija i Kipar. S tim što Rusi imaju osam bodova više na tri kola do kraja.