Leđa više nisu problem, Tadić nastavio da cepa mreže po Holandiji!

Još jedan uspešan dan "na poslu" za našeg igrača

• 7
dušan tadić, ajaks Foto: twitter/FutureUsumnt

Dušan Tadić je preskočio minulu reprezentativnu pauzu, razlog je bila povreda leđa, ali ona je sada prošlost za sjajnog fudbalera koji je "načeo" RKC u novoj pobedi Ajaksa u prvenstvu Holandije - 2:1.

Meč je igran u Valvijku, a Tadić je i ovom prilikom pokazao kakav je majstor - pogodio je iz gotovo "mrtvog ugla" na startu drugog poluvremena.

Utrčao je kapiten "Kopljanika" na ubačenu loptu sa desne strane, postavio stopalo baš kako treba i pogodio iz nimalo lake pozicije, poslao loptu kroz malu pukotinu pored golmana domaćeg tima.

Pogledajte novi gol našeg fudbalera za Ajaks.

Nastavak je doneo velika uzbuđenja.

RKC je uspeo da vrati egal golom Bakarija u 63. minutu, da bi Promes desetak minuta kasnije neodbranjivom "bombom" ajaksu doneo novu prednost, i pobedu kako se ipostavilo.

Sjajan je to bio udarac Holanđanina, posle kog se lopta od prečke odbila u mrežu.