Promašen penal i sporan detalj u finišu meča: Buran remi Napretka i Voždovca!

Golove i najzanimljivije detalje možete videti na kraju teksta

• 2
FK Napredak - FK Voždovac Printskrin: Arena Sport/Telegraf

Fudbaleri Napretka i Voždovca remizirali su u uvodnom kolu 13. kola Super lige, posle dva gola koja su viđena u drugom poluvremenu - 1:1 (0:0)!

Meč je obeležio promašen penal domaćeg tima, ali i situacija iz finiša kada je Napretku poništen gol zbog ofsajda.

Iako su domaćini bili kivni na sudiju Novicu Anđelovskog. Posle usporenog snimka se čini da je njegov pomoćnik bio u pravu i da je Nenad Gavrić bio u ofsajdu u tom 84. minutu.

Zanimljivo, to se dogodilo samo minut pošto je Gavrić sjajnim udarcem glavom izjednačio rezultat koji je bio na snazi od 62. minuta. Tada je mrežu Napretka ''pocepao'' Mašović.

Pitanje je šta bi bilo na kraju da je Đuro Zec pogodio iz penala u 12. minutu. kazneni udarac je skrivio golmna Zmajeva Ilić, ali je potom pdbranio pomenuti šut.