≫

Brđani "dišu za vratom" Zvezdi: Čukarički uz dva penala slomio Inđiju!

Tim sa Banovog Brda posle osvojena tri boda probio se na 2. mesto domaćeg šampionata

• 6
Dimitrije Kamenović, FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog savladali su na gostujućem terenu Inđiju  u 13. kolu Superlige sa 3:1, a igrač utakmice je Marko Docić koji je sa 2 gola, posle dva penala, doneo svom timu pobedu.

Prvi deo igre protekao je relativno mirno i bez golova. Ipak, u nastavku viđena je velika borba oba tima. U vođstvo prvi dolaze popularni Brđani u 53. minutu posle dobro izvedene najstrože kazne Docića. U nastavku Bogosavac u 70. minutu duplira prednost.

Mreže su mirovale sve do samog kraja, a onda u 89. minutu Dimitrov smanjuje na 2:1, da bi u sudijskoj nadoknadi Docić postavio konačan rezultat susreta.

Da podsetimo,Čukarički se ovom pobedom popeo na drugo mesto na tabeli sa četiri boda manje od Crvene zvezde, dok je Inđija na 14. mestu sa svega sedam osvojenih bodova.