Maksimović dao gol u derbiju Serije A, ali je Napoli u 86. ostao bez pobede!

Atalanta uspela da ostane neporažena na vrućem gostovanju

• 2

Derbi 10. kola Serije A između Napolija i Atalante završen je bez pobednika - 2:2 (1:1)!

Meč nije mogao bolje da počne za Napoli koji je već u 16. minutu poveo, a strelac tog gola bio je srpski reprezentativac Nikola Maksimović koji je odlično skočio posle centaršuta Kaljehona i postigao prvi gol još od sezone 2016/17.

Bio je to ponovljeni korner Napolitanaca, a Maksimović je već ostao u kaznenom prostoru i nije mu bilo teško da matira Golinija.

Pogledajte Maksimovićev pogodak:

Ipak, Atalanta je stigla do 1:1 do poluvremena golom Freulea u 41. minutu, da bi Iličić doneo bod gostima golom u 86. minutu.

Prethodno je Milik u 71. pogodio za veliku radost domaćina koji je u finišu meča tražio penal. Ipak - VAR je pokazao da penala nema!