Drugi poraz Čuke u sezoni, Stojanović spasio čast Brđana u Kruševcu!

Čarapani slavili sa 3:1 * Rad i Lučani upisali pobede

• 2
utakmica FK Čukarički - Partizan Foto: FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog doživeli su drugi poraz u sezoni, pošto su u Kruševcu ''položoli oružje'' pred domaćem Napretkom - 3:1 (0:0)!

Greške Čuke su bile presudne na ovom meču! Najpre je golman Petrović na početku drugog dela skrivio penal koji je iskoristio Vukadinović, da bi on i Šapić neoprezno reagovali u 83. minutu za treći gol domaćina.

Između ta dva gola Vukadinović je i u 64. bio precizan, da bi čast gostiju spasio Luka Stojanović golom u 85. minutu.

Čuka ostaje na 33 boda posle 16 kola, uz napomenu da imaju da odigraju zaostali meč sa Crvenom zvezdom.

Slobodan tedić, FK Čukarički Foto: MN Press

Važnu pobedu u borbi za opstanak ostvario je Rad kod kuće - golovima Trifunovića i Kasalice dobili su Spartak sa 2:0!

Radnik je kod kuće izgubio od Mladosti iz Lučana (strelac Šatara u 39. minutu), dok je mečč između Proletera i Radničkog odložen.

Vojvodina je minimalcem slavila u Šapcu, strelac je bio Bojan Matić.