Radnički razbio Javor sa 7:0, ovo u Superligi dugo nismo videli!

Kakav meč Nišlija!

• 2

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Javor sa čak 7:0 u Ivanjici!

U 18. kolu Superlige, Javor je doživeo težak poraz u Ivanjici, a kanonada je počela već u 10. minutu preko Đorđevića. Čumić je postavio 2:0 za kraj prvog poluvremena, a potom su Jirka, Pantelić, Haskić i Mihajlović ređali pogotke, Čumić je još jednom zatresao mrežu!

Javor je tako u dva meča primio 13 golova, jer je na gostovanju Partizanu bilo 6:2, a Nišlije su na spektakularan način prekinule seriju od tri poraza.

U ostalim mečevima, Inđija se vratila u život proti Napretka, i to pošto je od 7. minuta gubila u Kruševcu golom Vukadinovića. Ilić, Milosavljev i Bastajić su u drugom poluvremenu preokrenuli, goleada je viđena u Surdulici.

Bilo je 3:3, Radnik je poveo preko Pavlova, Luka Stojanov je u 13. i 17. minutu dao gol, Birmančević u 24, pa je to Čuka prokockala. Pavlov je opet bio strelac u 28. minutu, iz penala je Tomić postavio konačan rezultat u 50.