≫

Od 2:0 do 2:3! Vrhunska akcija Napretka u 95. minutu, Stojković primio gol kroz noge za preokret!

Velika pobeda Napretka

• 54
Vladimir Stojković Foto: Arenasport

Napredak je priredio prvorazredno iznenađenje protiv Partizana u Humskoj, gubio je sa 2:0 i došao do pobede!

Fudbaleri Napretka su prvi gol primili iz ofsajda, potom je Suma povisio na 2:0, ali nisu ustuknuli niti oklevali.

Nadigravali su se sve vreme i to im se vratilo rezultatski, u završnici meča! Strelac pogotka  za 2:2 bio je Bjeloš, ali se Napredak tu nije zaustavio.

Jurišali su Kruševljani po ceo plen, Lutovac im je poklonio loptu na 20-ak metara, a Đorić je u 95. minutu majstorski "bocnuo" loptu i dodao je Eskiću.

Obojica su bili džokeri na utakmici, pa se ispostavilo da su rešili meč kao prave izmene. Da sve bude gore po crno-bele, Stojkoviću je lopta prošla kroz noge...